Podzimní sportovní úspěchy - Naše stolní tenistky jsou nejlepší v okrese!

Naše stolní tenistky jsou nejlepší v okrese!

16. října 2018 absolovaly svůj turnaj stolních tenistek dívky - všechny ze třídy FT1. Po suverénním výkonu vyhrála děvčata všechna svá utkání a obsadila vynikající 1. místo! Tímto úžasným výsledkem si zajistila postup do krajského kola, které se uskuteční dne 6. listopadu v Jindřichově Hradci.

Děkujeme za vynikající reprezentaci školy a děvčatům blahopřejeme!

Okresní finále ve stolním tenise - muži

Každoročně se žáci naší školy účastní okresního finále ve stolním tenise. Soutěž probíhala již tradičně ve dvou kategoriích. Pořadatelem soutěže byl OR AŠSK a DDM České Budějovice pod vedením p. Přemysla Šestáka.

Jako první odehráli chlapci svá utkání dne 11. října. Po slušném výkonu a nasazení, obsadili naši chlapci krásné 6. místo z celkem deseti zúčastněných středních škol.

Středoškolský atletický pohár 20. 9. 2018

Na konci září se konalo jako každoročně okresní finále Středoškolského atletického poháru. Za naši školu jsme tentokrát sestavily pouze dívčí družstvo, které čítalo 8 závodnic. Dívky bojovaly ve všech disciplínách (skok vysoký, skok do dálky, vrh koulí, běhy – 60m, 200m, 800m a štafeta). Počasí nám přálo, štěstí už méně, ale řídíme se heslem „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.“ Žákyním děkujeme za jejich skvělé výsledky, i když k vítězství nás nedovedly.