Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9, 370 01 České Budějovice


tel : 387 023 711
387 023 712
387 023 713
sso

 

 

 

 

HLEDÁME NEJLEPŠÍHO MLADÉHO CHEMIKA ČR VE ŠK. ROCE 2019-2020

Soutěž žáků 8. a 9. tříd základních škol

 

JIHOČESKÝ REGION

Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

 

 

KRAJSKÉ KOLO 4. 12. 2019 – výsledková listina

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Základní škola

Body

/čas

Rozhodnutí

1.

BLÁHA

JAKUB

ZŠ KAPLICE ŠKOLNÍ

84

Regionální finále

2.

KUTLÁK

JAN

ZŠ KAPLICE ŠKOLNÍ

76

Regionální finále

3.

NOVOTNÝ

TOMÁŠ

II. ZŠ SEZIMOVO ÚSTÍ

74, 45:45

Regionální finále

4.

BÁRTA

DAMIAN

ZŠ A ZUŠ BEZDREVSKÁ, ČB

74, 46:43

Regionální finále

5.

ZIKOVÁ

ALŽBĚTA

ZŠ KAPLICE, FANTOVA

74, 57:40

Regionální finále

6.

JELÍNEK

LUKÁŠ

ZŠ KAPLICE ŠKOLNÍ

71

Regionální finále

7.

ZÍKA

JOSEF

II. ZŠ SEZIMOVO ÚSTÍ

65, 46:39

Regionální finále

8.

HRONEK

MATYÁŠ

ZŠ A MŠ L.KUBY ČB

65, 54:30

Regionální finále

9.

PAVLÍČEK

VÍT

ZŠ NERUDOVA, ČB

65, 57:02

Regionální finále

10.

LOUNEK

ONDŘEJ

ZŠ A MŠ L.KUBY ČB

65, 59:53

Regionální finále

11.

LINDOVSKÁ

LUCIE

ZŠ POHŮRECKÁ, ČB

64

Regionální finále

12.

DEJČMAR

JAN

ZŠ POHŮRECKÁ, ČB

61

Regionální finále

13.

NOVOTNÝ

MARTIN

ZŠ A ZUŠ BEZDREVSKÁ, ČB

59

Regionální finále

14.

VOZANDYCH

JIŘÍ

ZŠ A MŠ ZDÍKOV

58

Regionální finále

15.

KADEŘÁBKOVÁ

ANNA

ZŠ A MŠ DEŠTNÁ

57

Regionální finále

16.

DAŇHELOVÁ

NIKOLA

ZŠ GRÜNWALDOVA, ČB

56

Regionální finále

17.

BÁRTOVÁ

ALŽBĚTA

ZŠ A ZUŠ BEZDREVSKÁ, ČB

54, 46:03

Regionální finále

18.

MAREK

ADAM

ZŠ A MŠ L.KUBY ČB

54, 54:06

Regionální finále

19.

KOREC

MATYÁŠ

ZŠ A MŠ DEŠTNÁ

54, 57:23

Regionální finále

20.

JAKIMA

JAKUB

ZŠ MÁJ I, ČB

53, 44:59

Regionální finále

21.

TOMÁŠKOVÁ

KATEŘINA

ZŠ GRÜNWALDOVA, ČB

53, 49:16

Regionální finále

22.

SEIGERTHOVÁ

KRISTÝNA

ZŠ GRÜNWALDOVA, ČB

53, 53:58

Regionální finále

23.

BOHÁČ

JOSEF

II. ZŠ SEZIMOVO ÚSTÍ

53, 54:35

Regionální finále

24.

KRÁTKÁ

LADA

ZŠ A MŠ DEŠTNÁ

52, 49:54

Regionální finále

25.

KOLÁŘ

JIŘÍ

ZŠ BOROVANY

52, 50:30

Regionální finále

26.

PAVLÍKOVÁ

KLÁRA

II. ZŠ SEZIMOVO ÚSTÍ

52, 59:00

nepostupuje

27.

MARYŠKOVÁ

MICHAELA

ZŠ NA SADECH, TŘEBOŇ

51

Regionální finále

28.

KOPEČEK

MATYÁŠ

ZŠ A MŠ SUDOMĚŘICE U BECHYNĚ

50, 49:33

Regionální finále

29.

PLZOVÁ

ŠÁRKA

ZŠ KAPLICE, FANTOVA

50, 60:02

Regionální finále

30.

BAIER

PETR

ZŠ BOROVANY

49, 50:31

Regionální finále

31.

ŠTROBOVÁ

ELIŠKA

ZŠ GRÜNWALDOVA, ČB

49,

57:40

nepostupuje

32.

KRÁLOVÁ

BARBORA

ZŠ BOROVANY

49, 59:18

Regionální finále

33.

NADBEREŽNÁ

AGÁTA

ZŠ MATICE ŠKOLSKÉ, ČB

48

nepostupuje

34.

SEDLÁČKOVÁ VERONIKA

ZŠ NA SADECH, TŘEBOŇ

46, 42:17

nepostupuje

35.

ŠKARDA

MARTIN

ZŠ A ZUŠ BEZDREVSKÁ,ČB

46, 42:58

nepostupuje

 

36.

VČELOVÁ JOHANKA

ZŠ KAPLICE, FANTOVA

45,

41:10

nepostupuje

37.

KUČEROVÁ ANDREA

ZŠ A MŠ ZDÍKOV

45,

45:30

nepostupuje

38.

ANDREJIČ NICOLAS

ZŠ NERUDOVA, ČB

45,

47:20

nepostupuje

39.

PECHOVÁ NIKOLA

ZŠ STRUNKOVICE NAD BLANICÍ

44,

59:30

nepostupuje

40.

EIBL

MILOŠ

ZŠ ZLIV

44,

67:20

nepostupuje

41.

MARTINI

ALEX

ZŠ POHŮRECKÁ, ČB

43

nepostupuje

42.

KOČOVÁ KATEŘINA

ZŠ A MŠ SUDOMĚŘICE U BECHYNĚ

41,

49:30

nepostupuje

43.

SLÁDKOVÁ HELENA

ZŠ A MŠ KŘEMŽE

41,

57:40

nepostupuje

44.

PRANČL

PAVEL

ZŠ TGM BLATNÁ

41,

58:20

nepostupuje

45.

TRACHTOVÁ VIKTORIE

ZŠ NA SADECH, TŘEBOŇ

41,

59:18

nepostupuje

46.

ROZBOUD FRANTIŠEK

ZŠ MATICE ŠKOLSKÉ, ČB

41,

64:25

nepostupuje

47.

VÁPENÍK

JAN

ZŠ MÁJ I, ČB

40,

28:10

nepostupuje

48.

JÍLEK

ONDŘEJ

ZŠ STRUNKOVICE NAD BLANICÍ

40,

49:46

nepostupuje

49.

PRAŽÁKOVÁ ANNA

ZŠ ZLIV

40,

59:53

nepostupuje

50.

BŘÍZA

ONDŘEJ

ZŠ A MŠ L.KUBY ČB

39

nepostupuje

51.

PĚTIVLASOVÁ LINDA BÁRA

ZŠ MATICE ŠKOLSKÉ, ČB

37,

41:33

nepostupuje

52.

VANĚČEK MICHAL

ZŠ A MŠ KŘEMŽE

37,

49:38

nepostupuje

53.

DVOŘÁK

ŠTĚPÁN

ZŠ MATICE ŠKOLSKÉ, ČB

36,

48:49

nepostupuje

54.

MIKEŠ

ŠIMON

ZŠ MÁJ I, ČB

36,

57:40

nepostupuje

55.

TOMÁŠKOVÁ TEREZA

ZŠ A MŠ ZDÍKOV

34

nepostupuje

56.

KUČERA

MICHAL

ZŠ MÁJ I, ČB

33

nepostupuje

57.

NUSLOVÁ FREDERIKA

ZŠ TGM BLATNÁ

31

nepostupuje

58.

PISCHKOVÁ DOMINIKA

ZŠ ZLIV

30,

51:39

nepostupuje

59.

MARUŠKOVÁ KATEŘINA

ZŠ A MŠ KŘEMŽE

30,

56:43

nepostupuje

60.

RŮŽIČKOVÁ VERONIKA

ZŠ ZLIV

29

nepostupuje

61.

HERZOVÁ MARTINA

ZŠ A MŠ SUDOMĚŘICE U BECHYNĚ

26

nepostupuje

62.

TENORA

RADIM

ZŠ TGM BLATNÁ

24

nepostupuje

-

ČERNÝ

ŠTĚPÁN

ZŠ NERUDOVA, ČB

X

OMLUVEN

-

NOVÁKOVÁ ANNA

ZŠ A MŠ KŘEMŽE

X

OMLUVENA

 

Poznámka:

  • pořadí určuje počet bodů (maximum. 100)
  • při rovnosti bodů, rozhodoval čas vypracování
  • do regionálního finále postupuje 30 nejúspěšnějších řešitelů soutěže
  • z jedné základní školy postupují do regionálního finále maximálně 3 úspěšní žáci

 

 

 

HLEDÁME NEJLEPŠÍHO MLADÉHO CHEMIKA ČR VE ŠK. ROCE 2019-2020

Soutěž je určena žákům a žákyním 8. a 9. tříd základních škol

 

JIHOČESKÝ REGION

 

Pořádající střední škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

 

Přihláška: Základní školy se mohou přihlásit do 31.10.2019 na adrese koordinátora regionu (podrobná pravidla na oficiálních stránkách soutěže: www.mladychemikcr.cz)

 

Koordinátor regionu: Mgr. Martina Součková  souckova@sso.cz

 

Organizace soutěže:

  1. kolo soutěže (školní) – Vědomostní test, který vypracují žáci při hodině chemie na své ZŠ (učitelé vytisknou zaslané testy, otestují žáky, sami vyhodnotí podle zaslaného řešení a vyberou 3 nejlepší žáky školy).

Výsledky 1. kola nejpozději do 29. listopadu 2019 (jména 3 nejlepších žáků a počet všech testovaných žáků příslušné školy) odešlou učitelé ZŠ na adresu koordinátora pořádající střední školy (souckova@sso.cz).

Poznámka organizátora: Pokud v některé základní škole bude chtít vyučující přihlásit více než 3 žáky (vyšší zájem o chemii, rovnost výsledků, apod.), tak po schválení koordinátorem může, ale do výsledků krajského kola budou počítáni pouze 3 nejlepší žáci).

Vyučující přihlášené školy a jeho 3 žáci budou emailem do 1.12.2019 vyzváni k účasti na krajském kole (sebou: psací potřeby, kalkulačka).

 

  1. kolo soutěže (krajské) – Vědomostní test pro 3 úspěšné žáky každé přihlášené základní školy, který se uskuteční 4. prosince 2019 na Střední škole obchodní, České Budějovice, Husova 9.

Poznámka organizátora: Třicet nejúspěšnějších žáků postoupí do 3. kola. O postupu do regionálního finále bude vyučující a postupující žák (žáci) vyrozuměni emailem do 20. prosince 2019 (sebou: psací potřeby, kalkulačka, přezůvky, laboratorní plášť).

 

  1. kolo soutěže (regionální finále) Laboratorní úloha pro 30 nejúspěšnějších žáků krajského kola se uskuteční 29. ledna 2020 ve zcela nových laboratořích na Střední škole obchodní, České Budějovice, Husova 9.

Poznámka organizátora: V tento den bude pro vyučujícího a jeho postupujícího žáka (žáky) připraven celodenní program se slavnostním vyhlášením výsledků a oceněním všech účastníků regionálního finále. Propozice tohoto dne budou zaslány na email přihlášené školy v lednu 2020.

 

  1. kolo soutěže (celostátní finále) – Vědomostní test a praktické dovednosti pro 40 postupujících žáků ze všech regionů proběhne 10. června 2020 v prostorách Fakulty chemicko – technologické Univerzity Pardubice.

Poznámka organizátora: Počet postupujících žáků z jednotlivých regionů je dán podle předem dohodnutého klíče, který je závislý na celkovém počtu testovaných žáků daného regionu v daném školním roce. Pozvánky a organizační pokyny pro postupující žáky a vyučující budou rozeslány na příslušné základní školy do konce dubna 2020.

© 2008 - 2020 Copyright Střední škola obchodní